Reklama

Reklama

Już o godzinie 13:00 bijemy #BrawaDlaWas dla pracowników ochrony zdrowia!

Lekarze, ratownicy, pielęgniarki, salowe i inni pracownicy służby zdrowia to bohaterowie pierwszej linii frontu w nierównej walce z pandemią koronawirusa. To oni codziennie z poświęceniem ratują zdrowia i życia tysięcy osób. To dzięki ich pracy i zaangażowaniu mamy szansę na zwycięstwo. Dlatego #BrawaDlaWas!

Dziś, 7 kwietnia w Światowy Dzień Zdrowia, podziękujemy brawami wszystkim pracownikom ochrony zdrowia za heroiczną walkę z trwającą epidemią. Punktualnie o 13:00 ze swoich okien i balkonów będziemy bić brawo, aby wyrazić swoje uznanie dla personelu medycznego za ich troskę i poświęcenie - bądźcie w tej ważnej chwili razem z nami! 

Codziennie w naszych materiałach informujemy was o wyzwaniach i trudnościach, z jakimi borykają się pracownicy ochrony zdrowia. Wiemy, że ich praca kosztuje mnóstwo wysiłku, wyrzeczeń, a nierzadko również łez. Dlatego wraz z innymi mediami zaapelowaliśmy do wszystkich Polaków, by wyrazili swoje uznanie dla personelu medycznego. Na łamach forum Interia użytkownicy zamieścili setki ciepłych słów. Poniżej przedstawiamy Wam  kilka wybranych podziękowań:

Reklama

Chcesz złożyć podziękowania? Ciągle możesz to zrobić tutaj, w specjalnym wątku na naszym Forum.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama