Reklama

Jarosław Gowin ma koronawirusa

Jarosław Gowin jest zakażony koronawirusem. "I mnie w końcu dopadło" - poinformował polityk na Twitterze. Wicepremier wezwał też do tego, by dbać o siebie i szczepić się.

"I mnie w końcu dopadło... Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione pięć miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo!" - napisał Jarosław Gowin na Twitterze. 

Wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek potwierdził w niedzielę, że wicepremier jest chory na COVID-19.

- Będzie pracował zdalnie. Czuje się, jak podczas grypy, ale jest nie najgorzej - powiedział Strzeżek. Jednocześnie przekazał, że Gowin w środę przed wylotem do Paryża miał robiony test na koronawirusa. Jego wynik był negatywny.

Reklama

Gowin z wizytą we Francji był w czwartek. Spotkał się m.in. z francuskim ministrem gospodarki i finansów Bruno Le Maire’em, przewodniczącym Senatu Francji Gerardem Larcherem oraz z sekretarzem generalnym Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) Angelem Gurrią.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę, że badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 17 259 osób, najwięcej przypadków - 3430 - odnotowano na Mazowszu. 110 chorych z COVID-19 zmarło.

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy