Reklama

Reklama

Janusz Korwin-Mikke zakażony koronawirusem. Zdradził, jak się czuje

Janusz Korwin-Mikke jest zakażony koronawirusem. To już drugi raz, gdy polityk Konfederacji zmaga się z wirusem SARS-CoV-2. W mediach społecznościowych Korwin-Mikke opisał, jak się czuje. Odniósł się też do zakażenia byłego prezydenta Lecha Wałęsy.

Informacja o zakażeniu koronawirusem pojawiła się na Twitterze Janusza Korwin-Mikkego w sobotę.

Koronawirus. Janusz Korwin-Mikke zakażony

"Zrobiłem wczoraj test i właśnie otrzymałem SMS. I po raz drugi przechodzę z rodziną" - napisał polityk Konfederacji w mediach społecznościowych. 

Jak zaznaczył Korwin-Mikke, jego syn Karol (8 lat - red.) nie jest zakażony COVID-19. "Tym razem przechodzę już bardzo lekko. Zwykły katar znoszę gorzej" - dodał polityk, pisząc o stanie swojego zdrowia.

W wpisie Janusza Korwin-Mikkego nie zabrakło też kąśliwych uwag pod adresem Lecha Wałęsy. Były prezydent o swoim zakażeniu koronawirusem poinformował w piątek. 

Reklama

Janusz Korwin-Mikke z koronawirusem. Kąśliwa uwaga do Wałęsy

"Nie mogę uwierzyć! Po pierwsze, trzy razy zaszczepiony. Po drugie, pobrano trzy wymazy. Jestem zainfekowany" - napisał na Facebooku Wałęsa. Jak dodał polityk, zakażenie przechodzi ciężko i "nie czuje własnego ciała".

W swoim wpisie Korwin-Mikke zakpił z Wałęsy twierdząc, że były prezydent nie jest zaszczepiony. "Podejrzewam, że pan Lech Wałęsa jak zwykle kłamał, że się zaszczepił" - napisał polityk Konfederacji. 

Tylko w ostatniej dobie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o blisko 41 tys. zakażeń koronawirusem w Polsce. Zmarły 193 osoby.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy