Reklama

Reklama

Jan Filip Libicki z koronawirusem. Na kwarantannie Krzysztof Kwiatkowski

Senator Krzysztof Kwiatkowski odbędzie kwarantannę w związku z możliwością zakażenia koronawirusem. Polityk przekazał tę informację na Twitterze. Jak zaznaczył, powodem kwarantanny jest to, że miał kontakt z zakażonym koronawirusem senatorem Janem Filipem Libickim.

Senator Koalicji Polskiej-PSL Jan Filip Libicki poinformował w sobotę wieczorem (1 sierpnia) - także na Twitterze - że jest zakażony koronawirusem. Zapowiedział, że powiadomi sanepid o wszystkich osobach, z którymi miał bezpośredni kontakt w ostatnim czasie.

Jak powiedział w niedzielę (2 sierpnia) marszałek Senatu Tomasz Grodzki, zaplanowane na przyszły tydzień posiedzenie Senatu (4-7 sierpnia) zostało przesunięte na 11-13 sierpnia. Powodem jest choroba Libickiego.

"Szanowni Państwo, już prawdopodobnie wiecie z mediów, iż miałem kontakt z senatorem Libickim, zakażonym COVID-19. Dlatego do środy (5 sierpnia) przebywać będę na kwarantannie, mając nadzieję, że wtedy wyniki testów ostatecznie potwierdzą, że jestem zdrowy" - napisał na Twitterze Kwiatkowski. Zakończył swój wpis, życząc wszystkim zdrowia.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje