Reklama

Reklama

Generał Stanisław Koziej zakażony koronawirusem

Generał Stanisław Koziej jest zakażony koronawirusem. Były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego poinformował o tym w mediach społecznościowych.

"Jednak nie udało się przed nim uciec. Dopadł i mnie ten drań. Przygotowuję się do kuracji antycovidowej. Kciuki się przydadzą" - napisał na Twitterze generał Koziej. 

Pod wpisem generała zaroiło się od życzeń powrotu do zdrowia. "Jak najszybszego powrotu do zdrowia, Generale!" - napisał obecny szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch. "Dziękuję bardzo. Pozdrowienia i życzenia dalszej dobrej pracy dla wszystkich BBN-owców" - odpisał Koziej.

Stanisław Koziej w latach 2005-2006 był wiceministrem obrony narodowej, a w latach 2010-2015 szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Reklama

W niedzielę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 11 483 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Według informacji przekazywanych przez resort zmarło kolejnych 283 pacjentów chorych na Covid-19. Łącznie od początku epidemii w Polsce wykryto 985 075 przypadków COVID-19, zmarło 17 029 chorych.

Ładowanie...


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy