Reklama

Reklama

Donald Tusk z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa

Szef Europejskiej Partii Ludowej i były premier Donald Tusk poinformował we wtorek (3 listopada) w mediach społecznościowych o negatywnym wyniku testu na koronawirusa. W ubiegłym tygodniu podawano nieoficjalnie, że Tusk przebywa w samoizolacji z powodu symptomów wskazujących na zakażenie.

"Już w Gdańsku. Test - negatywny, nastrój - pozytywny. Jogging z maską. Wybrzeże Bałtyku jak zawsze piękne. Pozostańcie zdrowi i bezpieczni" - napisał Donald Tusk na Instagramie. Do wpisu dołączył fotografię z joggingu brzegiem morza. 

W ubiegłym tygodniu portal Politico informował, że Donald Tusk przebywa w samoizolacji od 27 października. U byłego premiera miały pojawić się bowiem symptomy choroby charakterystyczne dla COVID-19. 

Portal przypominał, że 15 października Donald Tusk przewodniczył spotkaniu Europejskiej Partii Ludowej przed szczytem UE w Brukseli. 

Reklama

Sam były premier nie komentował wcześniej tych doniesień. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje