Reklama

Reklama

Artur Łącki: Jestem trochę rozczarowany postawą kolegów

Poseł Platformy Obywatelskiej Artur Łącki w rozmowie z portalem Wirtualna Polska podkreśla, że obecnie gospodarka i ludzie potrzebują wsparcia, a tymczasem wszystkie partie zajmują się wyborami. "Jestem też trochę rozczarowany postawą moich kolegów, bo oni się też zajmują wyborami" - zaznaczył poseł.

"Kraj tak naprawdę potrzebuje wielkiego wsparcia. (...) Gospodarka potrzebuje wsparcia, ludzie potrzebują wsparcia, bo bez gospodarki ludzie nie będą mieli pieniędzy. Bez gospodarki urzędnicy też za trzy miesiące nie dostaną pieniędzy i panowie ministrowie też za trzy, cztery miesiące nie dostaną swoich pieniędzy, jeżeli gospodarka nie ruszy i nie zacznie zarabiać. A niestety wszystkie partie zajmują się wyborami" - podkreślił polityk PO w rozmowie z Wirtualną Polską.

"Jestem też trochę rozczarowany postawą moich kolegów, bo oni się też zajmują wyborami. (...) Jeżeli czuję się rozczarowany, to zawsze próbuję coś zrobić i próbuję to robić na tyle, na ile mogę, może mi się uda" - zaznaczył poseł Koalicji Obywatelskiej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy