Reklama

Reklama

Ambasador USA w Polsce do prezydenta Andrzeja Dudy: Życzę dużo siły

"Modlę się o jak najszybszy powrót do zdrowia prezydenta Andrzeja Dudy, życzę dużo siły" - napisała w sobotę (24 października) na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher, zwracając się do prezydenta, który jest zakażony koronawirusem.

Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski poinformował w sobotę rano, że prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na koronawirusa i wynik okazał się pozytywny.

Na Twitterze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia przekazała ambasador USA w Polsce. "Modlę się o jak najszybszy powrót do zdrowia pana prezydenta Andrzeja Dudy. Życzę Panu Prezydentowi dużo siły" - napisała Mosbacher.

Szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski przekazał w sobotę w radiowej "Trójce", że prezydent Duda w piątek późnym wieczorek otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i przebywa teraz w domowej izolacji. Szczerski dodał, że prezydent czuje się dobrze, nie miał objawów zakażenia i wszystko na razie przebiega bardzo łagodnie.

Reklama

W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u prezydenta Dudy na kwarantannę udał się jego rzecznik Błażej Spychalski.

Reklama

Reklama

Reklama