Reklama

Reklama

Wrocław: Zmarła 70-latka zakażona koronawirusem

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego zmarła 70-letnia kobieta zakażona koronawirusem. Pacjentka była hospitalizowana na OIOM-ie. Na oddziale intensywnej opieki medycznej pozostaje pięciu pacjentów chorujących na COVID-19. Są w ciężkim stanie.

O śmierci 70-letniej kobiety  poinformowała w czwartek rzeczniczka Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego Urszula Małecka.

Reklama

Łącznie w szpitalu zakaźnym hospitalizowanych jest 72 pacjentów, z czego u 40 potwierdzono zakażenie koronawirusem. Pięciu pacjentów zakażonych nowym patogenem przebywa na OIOM-ie, ich stan jest ciężki.

Według informacji przekazanych w środę wieczorem przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki w regionie zanotowano 326 przypadków zachorowania na COVID-19, z czego - jak podaje urząd - czterech pacjentów zmarło. Zgon 70-letniej pacjentki nie jest jeszcze ujęty w tej statystyce.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje