Reklama

Reklama

Reuters: Ponad 25 tysięcy zgonów na COVID-19 w USA

W Stanach Zjednoczonych zmarło już ponad 25 tys. osób zakażonych koronawirusem; liczba zgonów podwoiła się w tydzień - podał we wtorek Reuters, powołując się na własne obliczenia. W USA wykryto blisko 600 tys. przypadków koronawirusa.

Od soboty w USA jest już więcej ofiar śmiertelnych koronawirusa niż we Włoszech i wszystkich innych państwach dotkniętych pandemią.

W USA najwięcej osób zmarło w stanie Nowy Jork - 10834. Jego gubernator Andrew Cuomo poinformował we wtorek, że w stanie w ciągu ostatnich 24 godzin na COVID-19 zmarło 778 osób, a liczba pacjentów hospitalizowanych spadła po raz pierwszy od początku epidemii, choć do szpitala trafiło około 1,6 tys. osób.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy