Reklama

Pielęgniarka świadkiem, dekoracje z rękawiczek. Wzięli ślub na oddziale covidowym

Nietypowa uroczystość odbyła się na terenie Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku. Na oddziale covidovym para wzięła ślub. - Z uwagi na ciężki stan męża bardzo nam zależało, żeby odbyło się to możliwe najszybciej - tłumaczy panna młoda.

"Chciałabym serdecznie w swoim imieniu, jak również teraz już mojego męża, z głębi serca podziękować Pani Prezes, jak również całemu Zarządowi, za umożliwienie nam zawarcia ślubu na terenie Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku" - napisała do kierownictwa ośrodka młoda małżonka, która chce zachować anonimowość.  

Parze zależało, by uroczystość odbyła się jak najszybciej. "Z uwagi na stan męża" - tłumaczy panna młoda. 

"Tak ważna dla nas chwila z jednej strony bardzo radosna, a z drugiej przykra, w takich okolicznościach dzięki życzliwości wszystkich Państwa mogła się wydarzyć" - pisze w liście do kierownictwa placówki. 

Reklama

Ślub odbył się w szpitalnej sali, którą pracownicy szpitala przyozdobili dmuchanymi jednorazowymi rękawiczkami. Świadkiem była jedna z pielęgniarek, druga - przyjęła rolę ślubnego fotografa. "Było bardzo wzruszająco" - piszą uczestnicy ceremonii.

Rozlicz pit online już teraz lub pobierz darmowy program

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy