Reklama

Reklama

Nie żyje czeska piosenkarka. Celowo zakaziła się koronawirusem

Nie żyje czeska piosenkarka Hana Horká. Jak informują media, wokalistka folkowego zespołu Asonance celowo zakaziła się koronawirusem, żeby nie musieć się szczepić i uzyskać status ozdrowieńca. Zmarła w niedzielę w wieku 57 lat. Jej syn za śmierć matki obwinia antyszczepionkowców.

Wiadomość o śmierci piosenkarki przekazała jej grupa muzyczna. "Nie możemy w to uwierzyć, ale nie mamy wyjścia" - czytamy na profilu Asonance, w którym Horká występowała od 1985 r.

Jak podaje portal informacyjny novinky.cz, piosenkarka w piątek w poście na Facebooku "z dumą poinformował, że została celowo zakażona".

Syn piosenkarki Jan Rek relacjonował w mediach społecznościowych, że 57-latka źle poczuła się na spacerze - bolały ją plecy, więc położyli ją do łóżka. 

W rozmowie z portalem iRozhlas.cz powiedział, że "udusiła się w jakieś 10 minut". O jej śmierć obwinił antyszczepionkowców.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy