Reklama

Reklama

Koronawirus. Rosja: Dmitrij Pieskow opuścił szpital

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, który dwa tygodnie temu poinformował o zakażeniu koronawirusem, opuścił już szpital. Rzecznik przekazał w poniedziałek 25 maja agencjom informacyjnym, że został wypisany ze szpitala i wróci do pracy, którą będzie wykonywał z domu.

Krótko wcześniej małżonka Pieskowa, mistrzyni olimpijska w łyżwiarstwie figurowym Tatiana Nawka powiedziała mediom, że cała rodzina jest już w domu. Nawka również zakaziła się koronawirusem, ale przebieg choroby u niej był lżejszy i została wypisana ze szpitala kilka dni temu.

Pieskow poinformował o zakażeniu 12 maja, gdy był już w szpitalu. Kilka dni później ujawnił, że zapadł na obustronne zapalenie płuc.

Wcześniej, pod koniec kwietnia premier Rosji Michaił Miszustin przekazał, że jest zakażony koronawirusem. Szef rządu już opuścił szpital.

Reklama

Koronawirusa zdiagnozowano też u kilku ministrów i parlamentarzystów, a także szefów regionów. Według niepotwierdzonych informacji zachorował przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow, przy czym władze tego regionu zaprzeczyły tym doniesieniom. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy