Reklama

Reklama

Koronawirus. Były prezydent Bronisław Komorowski trafił do szpitala w stolicy

Jak poinformowała szefowa biura byłego prezydenta Anna Kulikowska, zakażony koronawirusem były prezydent Bronisław Komorowski będzie leczony w szpitalu w Warszawie. Jego stan jest stabilny. Do tej pory był hospitalizowany w Sejnach. Do stolicy został przewieziony karetką pogotowia.

O tym, że Bronisław Komorowski jest zakażony koronawirusem, informował 12 listopada portal Onet. Dyrektor biura byłego prezydenta zapewniła w rozmowie, że stan jego zdrowia jest stabilny.

Reklama

- Pan prezydent był wcześniej w szpitalu w Sejnach i tam lekarze w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia podjęli decyzję, że lepsze specjalistyczne szpitale dla tego typu pacjentów z koronawirusem są w Warszawie. Stan jest stabilny, nic się nie pogorszyło, pan prezydent jest po prostu przewożony do lepszego szpitala - powiedziała Kulikowska.

Wcześniej informacje o tym, że Bronisław Komorowski został transportowany do jednego ze stołecznych szpitali, podały portale: Onet i fakt.pl. 

Ładowanie...
Ładowanie...
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje