Reklama

Reklama

Boris Johnson kontynuuje rekonwalescencję

Brytyjski premier Boris Johnson kontynuuje rekonwalescencję w swojej wiejskiej posiadłości - poinformował jego rzecznik. Powtórzył, że szef brytyjskiego rządu wróci do pracy tylko wtedy, gdy pozwolą mu na to lekarze.

"Premier przebywa w Chequers. Najważniejszy obecnie dla niego jest odpoczynek i wyzdrowienie, a opiekujący się nim lekarze radzą, by w najbliższym czasie nie wracał do pracy" - oświadczył rzecznik Borisa Johnsona.

Premier został wypisany ze szpitala w niedzielę po tygodniowym pobycie. Lekarze zezwolili mu na wyjazd do jego wiejskiego domu z narzeczoną Carrie Symonds. 

55-letni Boris Johnson trafił do szpitala 6 kwietnia, dziesięć dni wcześniej potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. W szpitalu przez trzy dni przebywał na oddziale intensywnej terapii.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy