Reklama

Reklama

Kryzys migracyjny. Znaleziono ciała trzech osób

W pobliżu granicy Grecji z Macedonią odnaleziono ciała trzech osób – podaje AFP. To prawdopodobnie migranci, którzy próbowali nielegalnie przekroczyć granicę.

Natalija Spirova Kordic, rzecznik ministra spraw wewnętrznych Macedonii, podała, że dwóch mężczyzn i kobieta utopili się w rzece znajdującej się w niedalekim sąsiedztwie przejścia granicznego w mieście Gewgelija.

"Trwa postępowanie wyjaśniająca. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osoby te utopiły się, próbując nielegalnie przedostać się do Macedonii" - poinformowała Natalija Spirova Kordic.

W ubiegłym tygodniu zamknięty został dla migrantów tzw. szlak bałkański.

Przy granicy z Macedonią, w przeludnionych obozach w Grecji, przebywa obecnie ponad 14 tys. osób.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama