Reklama

Reklama

Imigranci narzekają na warunki, jakie proponuje im Szwecja

Imigranci, którzy dotarli do Szwecji nie są zadowoleni z tego, co im zaoferowano. W rozmowie z reporterem szwedzkiej telewizji mówią, że zostali okłamani.

Imigranci narzekają, że miejsce, w którym mają zamieszkać, jest położone zbyt daleko od sklepu, szkoły i szpitala.

- Mamy dzieci i żony. Chcemy miejsca do dobrego życia. Przyjechaliśmy do Szwecji, bo powiedziano nam, że to wolny kraj. Okłamali nas - mówi niezadowolony Mohammad Khaled w rozmowie z reporterem szwedzkiej telewizji SVT.

Szwedzkie służby odnotowały w ostatnich tygodniach rekordowy napływ imigrantów. W ciągu kilku ostatnich dni wnioski o azyl złożyło 6.4 tys. osób. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy