Reklama

Reklama

7 lutego 2018: Fakty dnia

Odwołanie Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, wezwanie Rosji do oddania Polsce wraku po katastrofie smoleńskiej i wypadek podczas wyprawy na K2. Zobacz, co jeszcze wydarzyło się dzisiaj w kraju i na świecie.

Ryszard Czarnecki odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego PE

Polityk PiS Ryszard Czarnecki został odwołany ze stanowiska wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Za jego odwołaniem głosowało 447 europosłów, 196 było przeciwnych odwołaniu Czarneckiego.

Więcej:Tutaj

Państwowa Komisja Wyborcza krytykuje Kodeks wyborczy

Wzrost kosztów przeprowadzenia wyborów, wydłużenie czasu ustalenia wyników głosowania i wyników wyborów, możliwe błędy w obliczeniach, to konsekwencje nowych przepisów Kodeksu wyborczego - do takich wniosków doszła Państwowa Komisja Wyborcza po przeanalizowaniu tych regulacji.

Reklama

Więcej: Tutaj

Czaputowicz do ambasadora Rosji: Oczekuję zwrotu wraku

Szef resortu spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz na spotkaniu z ambasadorem Rosji oświadczył, że nie widzi podstaw do dalszego przetrzymywania przez stronę rosyjską wraku samolotu rządowego, który rozbił się pod Smoleńskiem i oczekuje jego zwrotu - poinformowało ministerstwo.

Więcej: Tutaj

Wyprawa na K2: Adam Bielecki miał wypadek

Adam Bielecki miał wypadek - poinformował w rozmowie z TVN24 kierownik wyprawy na K2 Krzysztof Wielicki.

Na Bieleckiego, który dziś rano wyszedł do obozu pierwszego razem z Januszem Gołąbem - spadł kamień.

Himalaista doznał obrażeń czoła i nosa. Konieczne będzie założenie szwów.

Więcej:Tutaj

Główny człon Falcon Heavy wpadł do wody

Trzeci, główny człon wystrzelonej przez SpaceX rakiety Falcon Heavy po odłączeniu się od głównego segmentu rozbił się w wodzie, uszkadzając pływającą platformę do lądowania. Pozostałe dwa człony wspomagające rakiety z powodzeniem powróciły na powierzchnię.

Więcej: Tutaj

Turcja ostrzelała szkołę? Kurdowie oskarżają

Kurdyjskie milicje w Syrii oskarżyły w środę siły tureckie o ostrzelanie wodociągów oraz szkoły podstawowej w kurdyjskiej enklawie Afrin na północnym zachodzie Syrii.

Więcej: Tutaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy