Reklama

Reklama

4 lipca 2018: Fakty dnia

Debata poświęcona przyszłości Unii Europejskiej, komunikat w sprawie urlopu Małgorzaty Gersdorf. Zobacz, co wydarzyło się w poniedziałek w kraju i na świecie.

PE: Debata o przyszłości UE z udziałem premiera Morawieckiego

W siedzibie Parlamentu Europejskiego w Strasburgu odbyła się debata poświęcona przyszłości Unii Europejskiej. - Powinniśmy się zastanowić, dlaczego tak wielu Europejczykom nie podoba się kierunek, w którym podąża Europa. Ludzie mają w sobie gen wolności i chcą sami decydować o swoim życiu - powiedział Mateusz Morawiecki, który później dostał serię niewygodnych pytań, głównie związanych z kwestią przestrzegania praworządności w Polsce.

Więcej: Tutaj

Urlop Małgorzaty Gersdorf planowany od przyszłego tygodnia

"Sędzia Małgorzata Gersdorf planuje udać się na urlop od przyszłego tygodnia. Na razie nie ma informacji, na jak długi urlop" - poinformował w środę zespół prasowy Sądu Najwyższego. Jak dodano, w tym tygodniu prezes Gersdorf będzie w pracy.

Więcej: Tutaj

Reklama

Soczi: Kierowca wjechał w przechodniów

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w środę, kiedy kierowca w Soczi na południu Rosji wjechał z dużą prędkością w grupę przechodniów. Dwóch rannych jest w reanimacji. Według policji, kierowca mógł zasnąć za kierownicą.

Więcej: Tutaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy