Reklama

Reklama

28 sierpnia 2017: Podsumowanie dnia

Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata.

Umorzenie śledztwa ws. działań służb po wypadku premier

Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu umorzyła śledztwo ws. niedopełnienia obowiązków i przekroczenia uprawnień przez policjantów i prokuratorów, którzy wykonywali czynności po wypadku z udziałem premier Beaty Szydło.

Więcej tutaj

Zabójstwo 20-latki w Łodzi. Nieprawidłowości w śledztwie

Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi zawiesił w obowiązkach dwóch policjantów, którzy wcześniej nie sprawdzili tego mieszkania, choć poinformowali, że to zrobili.

Prawidłowość działań poszukiwawczych wszczętych przez policję w związku ze sprawą 20-latki bada policyjna jednostka kontroli. Odrębne postępowanie dotyczące niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy prowadzi łódzka prokuratura.

Więcej tutaj

Reklama


W Rimini znaleziono ciało polskiego turysty

Tragedia podczas wakacji w Rimini. W basenie jednego z hoteli znaleziono ciało polskiego turysty. Śledczy będą teraz badali okoliczności jego śmierci.

Więcej tutaj


Rimini: Policja coraz bliżej ustalenia sprawców ataku na Polkę

Nieoficjalnie wiadomo, że poszukiwani są czterej nielegalni imigranci z północnej Afryki w wieku około 30 lat. Ich tożsamość ustalana jest na podstawie zeznań ofiar napadu, nagrań z kamer zainstalowanych na plaży oraz zostawionych przez napastników śladów DNA. Dane te konfrontowane są z kartotekami osób znanych już policji.

Więcej tutaj


Polak oskarżony o spowodowanie wypadku w Wielkiej Brytanii

31-letni polski kierowca ciężarówki Ryszard M. stanął w poniedziałek przed sądem magistrackim (Magistrate's Court) w angielskim mieście High Wycombe, oskarżony o spowodowanie pod wpływem alkoholu wypadku, w którym zginęło osiem osób, a cztery zostały ranne.

Więcej tutaj

Ukrainiec przemycał migrantów z Iranu i Iraku

Obywatel Ukrainy został zatrzymany na Sycylii pod zarzutem przemycenia na swojej żaglówce do Włoch 42 migrantów z Iranu i Iraku - poinformowały w poniedziałek włoskie media.

Więcej tutaj

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy