Reklama

Reklama

Matematyka na egzaminie. Odpowiedzi i arkusze CKE w Interii

O 10.40 zakończył się egzamin ósmoklasisty z matematyki. Wielu z absolwentów szkół podstawowych zastanawia się już, jak im poszło i ile zadań udało im się rozwiązać poprawnie. Jeśli jesteś jednym z nich to już o 13.00 zapraszamy do Interii - opublikujemy arkusz CKE z egzaminu ósmoklasisty z matematyki, a kilka minut później pierwsze odpowiedzi przygotowane przez naszych ekspertów.

Egzamin ósmoklasisty 2022 rozpoczął się wczoraj od testu z języka polskiego i potrwa do jutra, gdy zakończy go egzamin z języka obcego nowożytnego. Przez cały ten czas eksperci Interii śledzą dla was arkusze CKE oraz przygotowują nieoficjalne odpowiedzi z poszczególnych przedmiotów. Wczoraj opublikowaliśmy już arkusz z egzaminu ósmoklasisty 2022 z języka polskiego oraz zaproponowane przez naszych specjalistów rozwiązania. Odpowiedni artykuł znajdziecie TUTAJ.

Reklama

Egzamin ósmoklasisty. Odpowiedzi i arkusz CKE z matematyki. Gdzie szukać?

Także dzisiaj w Interii będziecie mogli znaleźć arkusz CKE oraz nieoficjalne odpowiedzi z egzaminu ósmoklasisty 2022 z matematyki. Arkusz egzaminacyjny pojawi się w naszym raporcie Egzamin ósmoklasisty 2022 w specjalnej zakładce "Arkusze i odpowiedzi" już o 13.00. Chwilę później nasi eksperci zaczną dodawać pierwsze odpowiedzi.

Konkretny artykuł, w którym opublikujemy arkusz egzaminacyjny z matematyki i nieoficjalne odpowiedzi znajdziecie tutaj -> Egzamin ósmoklasisty z matematyki. Odpowiedzi i arkusz CKE

Nie tylko matematyka. Jutro arkusz i odpowiedzi z angielskiego

Dokładnie tak samo będzie w czwartek, 26 maja. Absolwenci klas ósmych szkół podstawowych będą wówczas pisać egzamin ósmoklasisty z języka obcego nowożytnego. Najwięcej uczniów wybrało język angielski, dlatego właśnie na tym przedmiocie skupią się nasi eksperci. Arkusz CKE oraz nieoficjalne odpowiedzi z języka angielskiego będą u nas już po 13.00 w czwartek, 26 maja.

Egzamin ósmoklasisty 2022 w liczbach

Łącznie do egzaminu ósmoklasisty zostało zgłoszonych w 2022 roku ponad 502 600 ósmoklasistów z prawie 12 600 szkół oraz ok. 7 150 uczniów będących obywatelami Ukrainy z ok. 2 500 szkół.

Na egzamin ósmoklasisty 2022 CKE przygotowała 179 różnego rodzaju arkuszy, w tym:

  • 51 arkuszy z języka polskiego, w tym arkuszy z poleceniami w języku ukraińskim,
  • 50 arkuszy z matematyki w języku polskim, litewskim oraz ukraińskim,
  • 78 arkuszy i 24 płyty z języków obcych nowożytnych, w tym arkuszy z poleceniami w języku ukraińskim.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy