Egzamin gimnazjalny

Egzamin gimnazjalny 2014: Arkusz i rozwiązania - przedmioty przyrodnicze

Dzisiaj gimnazjaliści zmierzyli się z przedmiotami przyrodniczymi oraz matematyką. Publikujemy zadania z biologii, chemii, fizyki i geografii.

Przedmioty przyrodnicze - pobierz arkusz

Poniżej publikujemy zadania, które pojawiły się na egzaminie, oraz odpowiedzi proponowane przez ekspertów RMF24.

Informacje o egzaminie

Na tegoroczny egzamin gimnazjalny przygotowano łącznie 80 różnych typów zestawów zadań z historii i wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych oraz matematyki, w tym w języku litewskim i ukraińskim, a także 85 różnych typów zestawów zadań z języków obcych nowożytnych.

Prace gimnazjalistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przysłane do szkół przez okręgową komisję egzaminacyjną.

Uczniowie otrzymają zaświadczenia w dniu zakończenia roku szkolnego wraz ze świadectwem szkolnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Rozwiązania zadań na RMF24! 

Historia i WOS - arkusz + rozwiązania

Język polski - arkusz + rozwiązania


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy