Reklama

Reklama

Egzamin gimnazjalny 2017

Egzamin gimnazjalny 2017. Arkusze CKE i odpowiedzi na INTERIA.PL

Trwa egzamin gimnazjalny 2017. W całej Polsce przystępuje do niego ponad 350 tys. uczniów. Wyniki zostaną ogłoszone przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne już 16 czerwca, a zaświadczenie zdający otrzymają tydzień później - 23 czerwca 2017 roku. Na portalu Interia.pl od wczoraj publikujemy arkusze CKE oraz nieoficjalne, proponowane przez ekspertów rozwiązania testów.

Już dziś, po godz. 12.00, a następnie po godz. 14.00, opublikujemy na portalu Interia.pl arkusze CKE oraz nieoficjalne rozwiązania zadań z dzisiejszej części egzaminu.

Uczniowie mierzą się w czwartek, w drugi dzień egzaminu gimnazjalnego 2017, z przedmiotami przyrodniczymi oraz matematyką.

Jak mówili gimnazjaliści, bardziej niż królowej nauk obawiali się dziś przedmiotów przyrodniczych: geografii, fizyki, biologii i chemii.

Trzydniowy maraton zakończy jutro test z języka obcego.

ARKUSZ EGZAMINACYJNY I ODPOWIEDZI z historii oraz wiedzy o społeczeństwie ZNAJDZIESZ TUTAJ

Reklama

ARKUSZ EGZAMINACYJNY I ODPOWIEDZI z języka polskiego ZNAJDZIESZ TUTAJ

Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia gimnazjum, ale nie określa się minimalnego wyniku, jaki zdający powinien uzyskać. Egzaminu gimnazjalnego nie można zatem nie zdać.‎

Wyniki egzaminu gimnazjalnego są jednak istotne, bo stanowią część kryterium przy przyjęciu do szkoły ponadgimnazjalnej.

Wszystkie arkusze z zadaniami oraz nieoficjalne odpowiedzi publikujemy w naszym raporcie specjalnym - EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017

Kiedy egzamin gimnazjalny może zostać przerwany lub unieważniony?

Śledź nas na Twitterze!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy