Reklama

Reklama

Egzamin gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski - arkusz i odpowiedzi (poziom podstawowy)

Zakończyła się trzydniowa sesja egzaminacyjna egzaminu gimnazjalnego 2016. W całym kraju przystąpiło do niego 360 tys. uczniów klas trzecich. Dziś gimnazjaliści mierzyli się z językami obcymi. Najpopularniejszy na egzaminie był angielski, dlatego przygotowaliśmy dla was arkusz i proponowane odpowiedzi z języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Zdawanie języka angielskiego na poziomie podstawowym egzaminu gimnazjalnego 2016 zdeklarowało 88 proc. uczniów. Egzamin z języków obcych z podstawy trwał 60 minut, o 20 minut dłużej mogli go pisać uczniowie ze stwierdzoną dysleksją. Zdania co do poziomu trudności były podzielone. Choć wśród opinii na Twitterze dominowały stwierdzenia, że poziom podstawowy nie sprawił gimnazjalistom szczególnych trudności.

Na portalu Interia opublikujemy również arkusz i nieoficjalne rozwiązania z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym. Znajdziecie je u nas tuż po godzinie 14:00.

Reklama

Przypomnijmy, że choć egzaminu gimnazjalnego nie można nie zdać, wynik ma znaczenie. Jest on brany pod uwagę, podczas rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.

Dni egzaminu gimnazjalnego 2016  były w części gimnazjów czasem wolnymi od zajęć lekcyjnych. Decyzję w tej sprawie podejmowali dyrektorzy szkół.

Arkusz z języka angielskiego (poziom podstawowy)

ABY ZOBACZYĆ KOLEJNO DODAWANE ROZWIĄZANIA WCIŚNIJ F5, STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE!

Język angielski - transkrypcja


Zobacz także ARKUSZ I ODPOWIEDZI Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO (POZIOM PODSTAWOWY)

W poniedziałek i wtorek uczniowie musieli się zmierzyć z zadnimi z części humanistycznej, oraz matematyczno-przyrodniczej, arkusze i odpowiedzi publikowaliśmy w raporcie: Egzamin gimnazjalny 2016 ARKUSZE 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy