Reklama

Reklama

Egzamin gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016. Arkusz i odpowiedzi z przedmiotów przyrodniczych

Publikujemy arkusz i odpowiedzi z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego 2016. Od godziny 9:00 do 10:00 uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu biologii, geografii, chemii i fizyki. Rozwiązania zamieszczone na portalu Interia zaproponowali gimnazjalistom nasi eksperci.

Do drugiej części egzaminu gimnazjalnego 2016 sprawdzającego wiedzę z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych przystąpiło ponad 360 tys. gimnazjalistów. Na napisanie pierwszej części uczniowie mieli godzinę (gimnazjaliści ze stwierdzoną dysleksją - o 20 minut więcej).

Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Marcin Smolik zapewnił, że do CKE nie dotarły informacje o jakichkolwiek nieprawidłowościach czy zakłóceniach, które mogłyby wpłynąć na przeprowadzenie egzaminu gimnazjalnego 2016 z części matematyczno-przyrodniczej.

Reklama

Przystąpienie do egzaminu gimnazjalnego jest warunkiem ukończenia szkoły, ale testu nie można nie zdać. Jednak warto zawalczyć o jak najwyższy wynik, który może zdecydować o dostaniu się do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej.

ZOBACZ ARKUSZ I ODPOWIEDZI Z MATEMATYKI

Przypomnijmy, że wczoraj obyła się pierwsza część egzaminu gimnazjalnego 2016 z języka polskiego, historii i WOS-u. Arkusze i odpowiedzi publikowaliśmy tutaj 

UWAGA! WCIŚNIJ F5, STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE! ZOBACZ ARKUSZ I NIEOFICJALNE ROZWIĄZANIA ZAPROPONOWANE PRZEZ NASZYCH EKSPERTÓW:ARKUSZ - przedmioty przyrodnicze

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy