Reklama

Reklama

Egzamin gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016. Angielski - poziom rozszerzony

O godzinie 11:00 uczniowie rozpoczęli zdawanie ostatniego już testu sesji egzaminacyjnej egzaminu gimnazjalnego 2016 z języka obcego nowożytnego na poziomie rozszerzonym. Najwięcej uczniów zdeklarowało zdawanie języka angielskiego. Arkusz i proponowane odpowiedzi znajdziecie na w naszym raporcie specjalnym: Egzamin gimnazjalny 2016 tuż po godzinie 14:00.

Egzamin na poziomie rozszerzonym - podobnie jak na podstawie - trwa 60 minut (w przypadku dyslektyków 90 minut). Obowiązkowo zdają go uczniowie, którzy na egzaminie wybrali język, którego uczyli się również w szkole podstawowej. Pozostali gimnazjaliści również mogą (ale nie muszą) spróbować swoich sił na rozszerzeniu.

Arkusz i odpowiedzi z języka angielskiego (poziom podstawowy) znajdziesz TUTAJ

Reklama

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2016 uczniowie poznają 17 czerwca. Jednak już dziś po godzinie 14:00 opublikujemy arkusz i proponowane rozwiązania z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

Podczas trzydniowej sesji egzaminacyjnej do testów przystąpiło ponad 360 tys. uczniów klas III z gimnazjów w całej Polsce. Podejście do egzaminu gimnazjalnego jest warunkiem ukończenia szkoły. Nie ma jednak określonego minimalnego wyniku, jaki należy uzyskać, dlatego egzaminu gimnazjalnego nie można oblać. 

Arkusz i odpowiedzi z języka angielskiego - poziom rozszerzony - opublikowaliśmy tutaj

W poniedziałek i wtorek uczniowie zdawali egzamin gimnazjalny 2016 z przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych. Arkusze oraz nieoficjalne rozwiązania publikowaliśmy TUTAJ


Arkusz i odpowiedzi z języka niemieckiego (kliknij tutaj)


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy