Reklama

Egzamin gimnazjalny 2015

Egzamin gimnazjalny 2015. Arkusze i rozwiązania z języka polskiego

Publikujemy arkusze i rozwiązania zadań, które pojawiły się na dzisiejszym egzaminie gimnazjalnym z języka polskiego. Uczniowie klas trzecich ocenili test jako łatwy. Sprawdź, czy udało ci się rozwiązać go bezbłędnie.

Arkusz z języka polskiego dostępny jest TUTAJ!

Poniżej publikujemy również nieoficjalne rozwiązania zadań zaproponowane przez naszych ekspertów.

Do tej pory opublikowaliśmy już arkusze i nieoficjalne rozwiązania z wiedzy o społeczeństwie i historii.

Arkusze i rozwiązania z WOS i historii znajdziesz tutaj!

Reklama

Pierwsza część egzaminu gimnazjalnego 2015 dobiegła końca. Wzięło w niej udział ponad 360 tys. uczniów klas trzecich. Po godzinie 16:00 opublikujemy w naszym raporcie "Egzamin gimnazjalny 2015" arkusze egzaminacyjne z języka polskiego oraz nieoficjalne rozwiązania zaproponowane przez naszych ekspertów. Egzamin gimnazjalny z wiedzy humanistycznej nie sprawił uczniom większych problemów. Większości uznali oni zadani za łatwe.

Przypomnijmy, że prace uczniów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów z okręgowych komisji egzaminacyjnych Wyniki zostaną przesłane do szkół 19 maja. Jeśli będziesz mieć wątpliwości co do wyników egzaminu i chciałbyś zobaczyć swoja prace pamiętaj, że masz do tego prawo. By mieć wgląd do rozwiązywanego przez ciebie arkusza powinieneś złożyć wniosek do dyrektora twojej komisji okręgowej. Wniosek może zostać przesłany tradycyjna drogą pocztową, faksem lub mailowo.

Wgląd do arkusza może mieć nie tylko uczeń ale również jego rodzic lub prawny opiekun. Szczegóły na temat zasad wglądu do arkuszy egzaminu gimnazjalnego znajdziecie TUTAJ !

Zdawałeś dziś egzamin gimnazjalny? Odbierz od nas darmową pizzę KLIKNIJ TUTAJ!
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: egzamin gimnazjalny 2015

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy