Reklama

Reklama

Egzamin gimnazjalny 2015

Egzamin gimnazjalny. Rozdajemy darmową pizzę

Uczyłeś się pilnie?! Teraz czas na relaks. Oderwij się od książek i zeszytów, wybierz się do Telepizzy. Wystarczy, że masz konto mailowe i ważną legitymację poświadczającą naukę w ostatniej klasie gimnazjum. Interia i RMF FM fundują 3 tys. darmowych pizz oraz 30 tys. kuponów rabatowych.

Zadaniem Uczestników Konkursu będzie przesłanie swojego adresu mailowego, za pomocą formularza, zamieszczonego na stronie pizzadlagimnazjalisty.interia.pl, w jak najszybszym czasie, licząc od godziny 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00 w dniach 21,22,23 kwietnia 2015 roku (zobacz regulamin).

Rozdamy Wam 3 tys. kodów, uprawniających do otrzymania darmowej pizzy (dwuskładnikowej) w lokalach Telepizza na terenie całej Polski, z wyłączeniem lokali w Pile, Wyszkowie, Oławie, Głuchołazach, Kościerzynie, Tucholi. Kody uprawniające do darmowej pizzy to nagrody główne.

Reklama

Poza tym mamy dla Was nagrody dodatkowe: 30 tys. kodów rabatowych, uprawniających do otrzymania zniżki w wysokości 55 proc. na pizzę w lokalach Telepizza na terenie całej Polski (z wyłączeniem wyżej wymienionych lokali).

Szczegóły na stronie Pizza dla gimnazjalisty

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy