Interia i UJ organizują debatę "CETA: Kto zyska? Kto straci?"

13 października na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się organizowana przez Interię i UJ debata "CETA. Kto zyska? Kto straci?". O umowie będziemy dyskutować z naukowcami, politykami i aktywistami. Zapraszamy do Collegium Novum lub na stronę główną Interii, gdzie całe wydarzenie będzie transmitowane.


CETA (Comprehensive Economic and Trade Agreement) to umowa o wolnym handlu między Unią Europejską a Kanadą. W jednym z artykułów na ten temat - "CETA - siostra TTIP" - wyjaśniamy, na czym polega umowa.

Odpowiedzi na pytania, kto zyska, a kto straci na CETA będziemy poszukiwać wraz z ekspertami podczas debaty organizowanej przez Interię i Uniwersytet Jagielloński.

Wstęp na to wydarzenie jest wolny. Wystarczy zjawić się 13 października w Collegium Novum (ul. Gołębia 24, Kraków).

Do debaty zaprosiliśmy naukowców, polityków i aktywistów. Zapraszamy również Was. To pierwsza tego typu dyskusja. W związku z kontrowersjami, jakie budzi CETA, uznaliśmy, że debata jest niezbędna.

Interia prześwietla CETA

W specjalnym raporcie poświęconym temu tematowi publikujemy codziennie nowe informacje na temat umowy UE-Kanada.

Szczególnie polecamy materiały z serii Interia prześwietla CETA. Tutaj można znaleźć obszerne analizy autorstwa Michała Michalaka - dziennikarza serwisu Fakty.interia.pl - który poprowadzi czwartkową debatę.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy