Reklama

Reklama

Koncert noworoczny z Wiednia w 2022 roku. Sprawdź, kiedy i gdzie oglądać

Przedpołudnie 1 stycznia tradycyjnie kojarzy się z Koncertem Noworocznym Filharmoników Wiedeńskich. Bowiem nic nie koi sylwestrowego zmęczenia lepiej niż perfekcyjnie zagrana muzyka klasyczna. Koncert noworoczny co roku przyciąga przed telewizory miliony widzów. Będzie można go obejrzeć także dziś - 1 stycznia 2022 roku. O której godzinie się rozpocznie? I gdzie dokładnie będzie transmisja? Odpowiadamy.

Koncert Noworoczny Filharmoników Wiedeńskich to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w roku. Jako że miejsc dla publiczności w Złotej Sali Musikverein jest niewiele i niesłychanie trudno dostać bilety, koncert noworoczny jest transmitowany dla szerokiego grona widzów. Miliony miłośników muzyki klasycznej mogą więc cieszyć się perfekcyjnym wykonaniem utworów największych twórców w noworoczne przedpołudnie.

Koncert noworoczny z Wiednia. O której i gdzie oglądać?

O której godzinie rozpocznie się koncert noworoczny w 2022 roku? I gdzie będzie można go obejrzeć?

Koncert Noworoczny Filharmoników Wiedeńskich transmitowany jest przez telewizje wielu krajów, w tym przez Telewizję Publiczną. Coroczna transmisja podzielona jest na dwie części i rozpoczyna się o godz. 11.15.

Reklama

1 stycznia 2022 roku koncert noworoczny w Wiedniu zostanie na żywo wyemitowany w TVP Kultura, retransmisja odbędzie się natomiast w TVP 2 o godz. 12.00. Spóźnialscy mogą jeszcze liczyć na powtórki, m.in. 1 stycznia o 23.55 w TVP 2.

Czytaj też: Święto Trzech Króli 2022: Czy 6 i 7 stycznia są wolne od pracy?

Jak będzie smakował 2022 rok? Zapowiedź kulinarnych trendów


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy