Reklama

Rafał Trzaskowski zablokował na Twitterze Jana Śpiewaka

Kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski zablokował na Twitterze lidera Wolnego Miasta Warszawa Jana Śpiewaka. "Rafał 'cienka skóra' Trzaskowski. Najbardziej zabawne, że nic o nim nie pisałem w ciągu ostatnich dni" - skomentował Śpiewak.

Śpiewak, uważany za polityka samorządowego, który jako pierwszy nagłośnił aferę reprywatyzacyjną w Warszawie, deklaruje chęć wzięcia udziału w jesiennych wyborach na prezydenta Warszawy. Zapowiedział w poniedziałek, że decyzję ws. kandydowania podejmie w ciągu najbliższych tygodni. Dodał, że liczy też na poparcie Kukiz'15.

Wielokrotnie krytykował w ostatnim czasie Platformę Obywatelską za jej rządy w stolicy, m.in. nazywając tę partię "Platformą Deweloperską". 

W maju napisał na Twitterze: "Trzaskowski_ mówi, ze Warszawa będzie zieloną stolicą - dzisiaj jego ludzie awansowali na komisarza dzielnicy Włochy człowieka, który zmasakrował cały lasek na Żeraniu, żeby zrobić dobrze deweloperom. Ćwierć miliona drzew wycięto za HGW i dalej się wycina".

Reklama

W sobotę Śpiewak poinformował, że Trzaskowski zablokował go na Twitterze. Swój wpis opatrzył zdjęciem pokazującym ekran z komunikatem o blokadzie.

"Rafał 'cienka skóra' Trzaskowski. Najbardziej zabawne, że nic o nim nie pisałem w ciągu ostatnich dni" - napisał Śpiewak. "Syndrom oblężonej twierdzy postępuje" - dodał.

- Sukcesywnie automatycznie blokujemy hejterów i boty, po interwencjach parę osób przywróciliśmy - napisał w sobotę po południu kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski (PO). Wśród "przywróconych" jest m.in. lider Wolego Miasta Warszawa Jan Śpiewak.


PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy