Reklama

Mazurek: Konwencje PiS z udziałem Kaczyńskiego

W piątek i sobotę odbędą się konwencje wojewódzkie PiS z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, w Warszawie, Gdańsku i Olsztynie - poinformowała w czwartek rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Jak poinformowała ma Twitterze Mazurek, gdańska konwencja odbędzie się w piątek o godz. 18 w Centrum Wystawowo-Kongresowym AMBEREXPO, konwencja w Olsztynie - w sobotę o godz. 10.30 w Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trylińskiego, a konwencja w Warszawie - o godz. 16 w Teatrze Palladium.

Mazurek poinformowała też, że ponownie rusza tzw. "PiSbus", który w niedzielę o godz. przyjedzie na Rynek w Lubartowie, a następnie o godz. 19 przyjedzie do Ryk.

Premier Morawiecki w niedzielę weźmie również udział w I ogólnopolskim święcie "Wdzięczni polskiej wsi", które odbędzie się w Wąwolnicy w woj. lubelskim. W programie - jak przekazała na Twitterze rzeczniczka PiS - jest uroczysta msza święta, wręczenie wyróżnień dla rolników i kół gospodyń wiejskich, podziękowanie za plony, występy zespołów ludowych, a także piknik rodzinny.

Reklama

Początek wydarzenia zaplanowany jest na godz. 12 w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy