Reklama

Małgorzata Kidawa-Błońska z hasłem "Prawdziwa prezydent"

"Prawdziwa prezydent. Pewna przyszłość" - to zaprezentowane w piątek hasło wyborcze kandydatki PO na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. "Stoimy na starcie najważniejszej kampanii wyborczej od 30 lat" - podkreślił Bartosz Arłukowicz, szef kampanii wyborczej Kidawy-Błońskiej.

To kampania wyborcza, która "napisze przyszłość naszą, naszych rodzin, naszych dzieci, która zdecyduje o przyszłości Polski i Europy" - mówił Arłukowicz podczas prezentacji hasła na konferencji w Warszawie. "Stajemy do bardzo trudnego boju" - podkreślił.

Zwracając się do Polek i Polaków zaznaczył, że sztab Kidawy-Błońskiej "chce wlać w nich optymizm, bo rzeczy niemożliwe są do zrobienia". "Musimy wierzyć w to, że kampania będzie zwycięska" - oświadczył Arłukowicz.

Prezentując plakat wyborczy Kidawy-Błońskiej oraz hasło "Prawdziwa prezydent. Pewna przyszłość", Arłukowicz podkreślił, że Polska potrzebuje prawdziwego prezydenta, którego "szefem są Polki i Polacy, a nie prezydenta, którego szefem jest Jarosław Kaczyński".

Reklama

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy