Reklama

​Leszno: Arena prezydencka Rafała Trzaskowskiego

W poniedziałek, 6 lipca, o godz. 20:30 w Lesznie (woj. wielkopolskie) odbędzie się spotkanie Rafała Trzaskowskiego z dziennikarzami mające formułę - jak to określono - "areny prezydenckiej".

Wydarzenie odbędzie się w budynku Wyższej Szkoły Marketingu i Zarządzania w Lesznie.

"Zapraszamy dziennikarzy od lewa do prawa. Będą mogli zadawać pytania na dowolne tematy, ja na nie będę odpowiadał, mam nadzieję, że obok mnie będzie pan prezydent Andrzej Duda i również w takiej otwartej formule będzie odpowiadał na pytania" - zapowiadał Rafał Trzaskowski.

"Zapraszam pana prezydenta do Leszna na prawdziwą debatę, gdzie będzie można wreszcie poznać poglądy pana prezydenta, jeżeli się na niej pojawi" - dodał kandydat Koalicji Obywatelskiej.

Reklama

Prezydent Andrzej Duda w tym czasie będzie brał udział w audycji TVP w Końskich (woj. świętokrzystkie) - Trzaskowski odrzucił zaproszenie do wzięcia udziału w tej debacie.

Spotkanie w Lesznie rozpocznie się o godz. 20.30. Każdą redakcję będzie reprezentował jeden dziennikarz, który będzie mógł zadać dwa pytania. Na zadanie pytania przewidziano 30 sekund, zaś na odpowiedź - dwie minuty. Kolejność zabierania głosu przez redakcje będzie losowana bezpośrednio przed spotkaniem.

"Chcemy pokazać, że nie wolno bać się dziennikarzy, że trzeba odpowiadać nawet na najtrudniejsze pytania. W związku z tym skierowaliśmy zaproszenia do właściwie wszystkich ogólnokrajowych redakcji" - oświadczył Cezary Tomczyk, szef sztabu Trzaskowskiego.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy