Reklama

Wybory prezydenckie 2015

​Nowy spot Andrzeja Dudy. Żona w roli głównej. "Zaufałam"

Bronisław Komorowski stawia na JOW-y, Andrzej Duda na żonę. Agata Kornhauser-Duda jest narratorką w najnowszym spocie kandydata na prezydenta z ramienia PiS-u.

Opublikowany we wtorek spot Andrzeja Dudy wykorzystuje materiał filmowy zarejestrowany podczas wieczoru wyborczego. Materiał eksponuje wspólne ujęcia Andrzeja Dudy i jego żony.

Na tle podniosłej muzyki Agata Kornhauser-Duda zachwala swojego męża: "Będziemy wybierać prezydenta i wybierzmy tego prezydenta mądrze. Ja będę głosować na Andrzeja. Nie tylko dlatego, że jest moim mężem, ale dlatego, że go świetnie znam. Kiedyś mu zaufałam, było to 20 lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam" - zapewnia pani Duda.

"Gdy Andrzej obiecuje godne życie w bezpiecznej Polsce, to nie jest to pusta obietnica. On ją na pewno spełni" - dodaje żona kandydata.

Spot nosi tytuł "Zaufałam Andrzejowi", a hasło, które zostało w nim zaprezentowane to właśnie "Godne życie w bezpiecznej Polsce".

Reklama

Tymczasem Bronisław Komorowski konsekwentnie trzyma się jednomandatowych okręgów wyborczych - postulatu przejętego od Pawła Kukiza. "Popieram JOW i ograniczenie finansowania partii z budżetu" - głośni komunikat na jego kandydackiej stronie. W tym samym tonie utrzymany jest jego poniedziałkowy spot wyborczy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy