Reklama

Wybory prezydenckie 2015

Kukiz poprowadzi debatę Komorowski-Duda?

Niecodzienny pomysł Pawła Kukiza. Zdobywca 20 procent głosów w niedzielnych wyborach proponuje Bronisławowi Komorowskiemu i Andrzejowi Dudzie debatę. Miałby ją poprowadzić sam Kukiz. Duda już wyraził zgodę.

Muzyk pisze na swoim profilu na Facebooku, że dyskusja mogłaby się odbyć w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie. Właśnie tam odbywał się jego wieczór wyborczy.

"Szanowni Kandydaci, skoro zabiegacie o głosy mojego elektoratu to spotkajcie się z nim!" - pisze artysta i dodaje, że termin takiej dyskusji jest do ustalenia.

"Spotkajcie się z ludźmi, którzy zapytają Was o naszą przyszłość. O Polskę. Zróbcie debatę, którą z przyjemnością poprowadzę" - proponuje Paweł Kukiz.

Jak przekonuje, po odpowiedzi kandydatów na pytania wyborców, każdy będzie wiedział "czy iść na wybory, a jeśli tak to na kogo oddać swój głos".

Reklama

Paweł Kukiz konsekwentnie podkreśla, że nie przekaże swojego poparcia ani Bronisławowi Komorowskiemu, ani Andrzejowi Dudzie.

"Nie ja jestem dysponentem Waszych głosów!" - zaznacza zdobywca trzeciego miejsca w niedzielnym głosowaniu. Przyznał również, że jest dość zaskoczony sytuacją, w której jego wyborcy są najbardziej pożądaną grupą elektoratu przed II turą.

"Do tej pory byliśmy bowiem wszyscy tak przez jedną jak i drugą opcję lekceważeni." - zaznacza Paweł Kukiz.

Na propozycję muzyka szybko odpowiedział Andrzej Duda.

"Pan Paweł Kukiz proponuje osobiste prowadzenie debaty z Komorowskim? Ok, wchodzę" - napisał na Twitterze.

Do propozycji nie odniósł się jeszcze Bronisław Komorowski.

Informacyjna Agencja Radiowa
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Kukiz | debata prezydencka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy