Reklama

Wybory prezydenckie 2015

Kondycja PO po wyborach. Biernacki: Jesteśmy na zakręcie

Krytycznie do kondycji Platformy Obywatelskiej po przegranych przez popieranego przez nią kandydata podchodzi poseł Marek Biernacki. Jego zdaniem, partia znalazła się "na zakręcie". Innego zdania jest Stefan Niesiołowski. - Półtora procent to nie jest jakaś klęska - ocenia.

- Jesteśmy na zakręcie, i to bardzo mocnym. Musimy wyciągnąć wnioski i nie mówić tylko, że ktoś jest winien, ale też spojrzeć na siebie bardzo krytycznie - podsumował kondycję Platformy Obywatelskiej poseł Marek Biernacki. Nie zgadza się z nim inny poseł PO Stefan Niesiołowski. 

- Mam nadzieję, że na tym zakręcie pan poseł Biernacki nie będzie nam przeszkadzał. Takimi wypowiedziami nam szkodzi - powiedział Niesiołowski.

- Przegraliśmy z falą kłamstwa i nienawiści. Dla mnie to jest jedyny wniosek - dodał.

Agnieszka Pomaska z PO twierdzi natomiast, że mimo tymczasowych problemów premier Ewa Kopacz wciąż jest stanie skutecznie pokierować partią i poprowadzić ją do zwycięstwa w wyborach parlamentarnych. 

Reklama

- Przed nami poważne rozmowy na temat wyglądu przyszłej kampanii i wyciągnięcie wniosków z tej kampanii, która jest już za nami. Wierzę, że pani premier sobie z tym poradzi - powiedziała Pomaska.

Zobacz wideo:


Zobacz też: Pitera: Bronisław Komorowski powinien być kandydatem partyjnym

TVN24/x-news

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy