Reklama

Wybory prezydenckie 2015

Komorowski zaliczył kolejną wpadkę podczas spaceru po Warszawie

Bronisław Komorowski od dwóch dni spaceruje po Warszawie i rozmawia z wyborcami. Podczas tych spotkań nie brakuje trudnych pytań. We wtorek głośno zrobiło się o radzie prezydenta dotyczącej tego, jak żyć za 2 tys. zł. Wczoraj kandydat popierany przez PO zaliczył kolejną wpadkę.

Wtorkowa niefortunna wypowiedź Bronisława Komorowskiego szybko zdominowała relacje ze spaceru prezydenta po stolicy. Kandydat odpowiadał na pytanie młodego mężczyzny, który dociekał, w jaki sposób jego siostra, która po trzech latach pracy zarabia 2 tysiące zł, ma kupić mieszkanie. - Znaleźć inną pracę. Wziąć kredyt. Mieć pracę - instruował Komorowski.

"Fakt" donosi, że to nie jedyna wpadka Komorowskiego. Podszedł do niego ojciec dwójki dzieci - odebrano mu je z powodu oskarżenia o pedofilię, które okazało się nieprawdziwe. Mężczyzna żalił się prezydentowi, że walkę o synów blokuje teść. Na te słowa polityk odpowiedział: Trzeba było lepiej wybrać teścia. 

Reklama

Pomoc 63-latkowi z Katowic obiecał dopiero Andrzej Duda. Kandydat PiS zaproponował, by w tej sprawie złożyć do sądu odpowiedni wniosek.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy