Reklama

Wybory prezydenckie 2015

Czarzasty: Nie zagłosuję ani na Komorowskiego, ani na Dudę

Włodzimierz Czarzasty uważa, że Bronisław Komorowski oszukuje elektorat SLD. Polityk w radiowej Jedynce powiedział, że propozycja prezydenta w sprawie wieku emerytalnego jest "haniebnym zachowaniem".

Prezydent zaproponował, by przejście na emeryturę było możliwe nie tylko po ukończeniu 67. roku życia, ale również po 40 latach pracy.

- Po pierwsze nic z tego nie będzie, po drugie zgłasza się to na cztery dni przed wyborami i oszukuje się po prostu elektorat SLD. Ja nie zagłosuję ani na jednego kandydata, ani na drugiego - deklaruje polityk. 

Włodzimierz Czarzasty sceptycznie odnosi się też do prezydenckiego pomysłu referendum m.in. w sprawie JOW-ów. Jego zdaniem, pojawia się ono tylko w związku z wyborami. 

- Pan prezydent Komorowski rok temu mówił jasno i precyzyjnie: ten kto zmienia konstytucję, robi to tylko pod wyborców, oszukuje naród. I co robi? I wnioskuje o zmianę konstytucji - mówi polityk.

Reklama

Przypomnijmy, że w czwartek odbędzie się ostatnia debata przed drugą turą wyborów prezydenckich. Transmisję z tego decydującego starcia kandydatów do najwyższego urzędu w państwie możecie śledzić także na portalu Interia. Start o godz. 19:35.

Informacyjna Agencja Radiowa
Dowiedz się więcej na temat: wybory prezydenckie 2015 | Włodzimierz Czarzasty

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy