Reklama

​Prezes PiS: Wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację

"Wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację i to taką przeprowadzoną 'na zimno', po to, żeby dziecko skoncentrować na sprawach, o których nie powinno w tym wieku myśleć" - powiedział w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Kaczyński podczas rozmowy w Telewizji Trwam był pytany o środowiska LGBT, pod kątem obrony wartości polskiej szkoły. "Polska Plus oznacza obronę tych wartości - taką bardzo zdecydowaną obronę, natomiast Polska Minus oznacza, że ta rewolucja będzie rewolucją zwycięską" - podkreślił prezes PiS.

Przez "rewolucję zwycięską" Polski Minus - jak wyjaśnił Kaczyński - rozumie wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół. "Tak wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację i to taką na zimno przeprowadzoną, po to, żeby już dziecko skoncentrować na sprawach, o których nie powinno w tym wieku myśleć" - podkreślił Kaczyński.

Reklama

Jak dodał, będzie to tworzenie człowieka, który myśli o swojej cielesności, a jest mało zainteresowany innymi kwestiami. Kaczyński określił takie osoby jako "człowieka łatwego do manipulowania". "Człowieka, który nie przeszkadza różnego rodzaju oligarchiom i pseudoelitom rządzić i załatwiać swoje interesy" - podkreślił.

"Walka, żeby powstrzymać tę tendencję jest naprawdę ważna dla naszej przyszłości, ale to jest coś większego - to jest przyszłość naszej cywilizacji" - zaznaczył prezes PiS.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października; Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy