Reklama

​Jarosław Kaczyński: Opozycja przebiera się w owczą skórę

"Opozycja przebiera się w owczą skórę, zza eleganckiej pani słychać kłapanie zębów wilka. Słyszymy opowieści, które manipulują Polakami, dlatego ostatnie tygodnie kampanii są ważne" - podkreślił w sobotę w Katowicach na konwencji PiS Jarosław Kaczyński.

"Przed nami jest przyszłość, przed nami jest pytanie, czy ta przyszłość to będzie kontynuacja naszej polityki, czy też będzie to cofnięcie się do tego, co było" - powiedział Kaczyński.

"Nasi przeciwnicy ostatnio próbują przebierać się w owczą skórę. Choć ostatnio próbują to czynić przy pomocy pewnej eleganckiej pani, to jednak zza jej postaci słychać kłapanie zębów wilka. I ten wilk ma konkretne nazwisko, nie będę go tutaj wymieniał" - dodał.

"I słyszymy, jak choćby dzisiaj w Sosnowcu (gdzie odbyła się konwencja Koalicji Obywatelskiej - red.), te wszystkie opowieści, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Opowieści, które mają przestraszyć, które są kolejną próba manipulowania Polakami. Dlatego te ostatnie tygodnie kampanii są tak ważne" - podkreślił.

Reklama

PAP

Reklama

Reklama

Reklama