Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Wybory 2015: Ostatnia szansa, żeby sprawdzić polityków

Przed nami ostatnia odsłona akcji #WybieramSwiadomie. Wybierz pytanie, na które politycy powinni odpowiedzieć jeszcze przed wyborami.

"Czy według państwa ugrupowania Polska powinna być neutralna światopoglądowo?";  "Co zdaniem państwa ugrupowania, jest obecnie największym zagrożeniem dla Polski?";  "Czy zdaniem  państwa ugrupowania, Polska jest liczącym się graczem w UE?" - z którym pytaniem powinni zmierzyć się przedstawiciele ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych? Zdecyduj i oddaj głos w ankiecie. 

Głosowanie potrwa do jutra do godz. 10. Zaraz potem chwycimy za telefony, zadzwonimy do polityków i zadamy im pytanie, które będzie cieszyło się największym zainteresowaniem wśród internautów. 

Tak jak w poprzednich rundach, przedstawiciele komitetów będą mieli jedynie minutę na zaprezentowanie swojego stanowiska. Odpowiedzi opublikujemy bez autoryzacji. W poprzednich siedmiu rundach #WybieramSwiadomie pytaliśmy polityków o to, jak zamierzają walczyć z zadłużeniem Polski, co sądzą o ewentualnej likwidacji NFZ, KRUS, Funduszu Kościelnego i Senatu, jak zapatrują się na możliwość zniesienia abonamentu radiowo-telewizyjnego oraz czy Polsce potrzebna jest broń atomowa.

Reklama

Odpowiedzi na wszystkie pytania i komentarze ekspertów znajdziecie w naszym Raporcie Specjalnym WYBORY PARLAMENTARNE 2015.

Już w najbliższą niedzielę, 25 października, wybierzemy posłów i senatorów, którzy przez najbliższe cztery lata będą nas reprezentować w parlamencie. Lokale wyborcze będą czynne od 7:00 do 21:00. Zaraz po ich zamknięciu, poznamy pierwsze, sondażowe wyniki.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wybory parlamentarne 2015 | #WybieramSwiadomie

Reklama

Reklama

Reklama