Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Reforma szkolnictwa, walka z bezrobociem czy broń atomowa? O co chcesz zapytać polityków?

Kształt reformy szkolnictwa, sposoby na walkę z bezrobociem, czy stanowisko komitetów w sprawie posiadania przez Polskę broni atomowej? Które z tych pytań powinni usłyszeć politycy w piątej rundzie akcji #WybieramSwiadomie? Zachęcamy do głosowania w ankiecie.

"Czy zdaniem pani/pana ugrupowania, Polska powinna posiadać broń atomową?"; "Jak pani/pana ugrupowanie zamierza walczyć z bezrobociem, zwłaszcza wśród ludzi młodych?"; "Czy pani/pana ugrupowanie zaproponuje reformę szkolnictwa? Jeśli tak, w jakiej formie?" - na jedno z tych pytań politycy odpowiedzą już w czwartek. Na które? Wybierz i zagłosuj w ankiecie. Znajdziesz ją po lewej stronie.

Głosowanie potrwa do jutra do godz. 10. Zaraz potem zadzwonimy do przedstawicieli komitetów i przekażemy im pytanie. Na zaprezentowanie stanowiska będą mieli jedynie minutę. Odpowiedzi opublikujemy bez autoryzacji.

Cały czas możecie również przesyłać pytania, które chcielibyście zadać politykom. Odpowiedni formularz znajdziecie w zakładce #WybieramSwiadomie w naszym Raporcie Specjalnym WYBORY PARLAMENTARNE 2015.

Za nami już cztery rundy naszej akcji "Wybieram Świadomie". Za pierwszym razem pytaliśmy polityków o to, jak chcą zmniejszyć zadłużenie Polski. Odpowiedzi znajdziesz tutaj

Reklama

"Czy państwa ugrupowanie jest za zlikwidowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia?" - to pytanie, które wybraliście dla polityków w drugiej rundzie naszej akcji. Zobacz, co proponowali politycy

W trzeciej rundzie wygrało pytanie o Fundusz Kościelny. Czy państwa ugrupowanie jest za jego zlikwidowaniem? Propozycje polityków znajdziesz tutaj!

Czwarte pytanie dotyczyło abonamentu radiowo-telewizyjnego. Które komitety zapowiadają jego likwidację?

W naszym Raporcie Specjalnym WYBORY PARLAMENTARNE 2015 znajdziecie również komentarze ekspertów do wszystkich zagadnień, poruszanych w pytaniach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: #WybieramSwiadomie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy