Reklama

Marek Jakubiak dołącza do Konfederacji

Federacja dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka dołącza do Konfederacji Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy. Jakubiak wskazał, że głównym celem Konfederacji jest "wolna, niezależna, silna i bogata Polska".

Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki podkreślił na konferencji prasowej w Sejmie, że do rejestracji list wyborczych do PE "zostało już niewiele czasu". "W tej chwili trwają ostatnie rundy negocjacyjne, a Konfederacja Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy nieustannie się poszerza" - dodał.

"Na polskiej scenie politycznej wyrasta trzecia siła"

Winnicki poinformował, że w środę do Konfederacji dołączają przedstawiciele Federacji dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka. 

"To dobrze, że front tych, którzy chcą walczyć o polską niepodległość z Brukselą i w Brukseli, jest coraz szerszy. To zwiastuje, że na polskiej scenie politycznej wyrasta trzecia siła, ta która będzie się biła co najmniej o trzeci wynik w wyborach europejskich i na jesieni" - powiedział Winnicki.

Reklama

"Wolna, niezależna, silna i bogata Polska"

Marek Jakubiak zaznaczył, że Konfederacja jest projektem, którego głównym celem jest "wolna, niezależna, silna i bogata Polska". 

"Cóż więcej dodać? To jest cel, do którego praktycznie wszyscy mądrze myślący Polacy powinni przystąpić" - dodał.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy