Reklama

Szlachetna Paczka: 10 najpiękniejszych reakcji dzieci

Weekend Cudów trwa! W bardzo wielu rodzinach są dzieci, które zawsze z utęsknieniem czekają na prezenty. Potrafią się cieszyć z najbardziej nieoczekiwanych rzeczy. Niekoniecznie z zabawek...

#1 Podczas rozpakowywania prezentów Bartuś (5 l.) oprócz wymarzonego upominku (strój piłkarski, koniecznie z koszulką Kuby Błaszczykowskiego), znajduje też pościel w "Auta" i mówi: ‒ Mikołaj spełnił moje marzenia. I po chwili namysłu dodaje: ‒ Ale i spełnił te marzenia, których jeszcze nie miałem!

#2 Paweł (9 l.) był bardzo smutny, ponieważ nie miał różańca, alby i butów do komunii. Jego mamy nie było na to stać. Kiedy dostał paczki, od razu zauważył rzeczy komunijne. Zaczął płakać i powiedział, że musi iść jak najszybciej poświęcić SWÓJ WŁASNY różaniec!

Reklama

#3 Mała Ala dostała w paczce mnóstwo wymarzonych ubrań dla księżniczki. Założyła je natychmiast i przechadzała się dumnie po domu, powtarzając: "Jestem księżniczką, jestem księżniczką!".

#4 Dziewczynka chciała zrobić laurkę dla darczyńców, ale nie miała na czym. Gdy otworzyła paczkę i zobaczyła w niej masę papierów kolorowych, to radośnie krzyknęła: "Mamusiu, teraz mam na czym rysować!".

#5 13-letnia Marta do babci: "Babciu, zobacz, ile jedzenia, przecież my tyle nie zjemy!".

#6 Radość nie zawsze wymaga dźwięków. Wręczaliśmy paczkę rodzinie, w której jest chłopiec, który nie słyszy i nie mówi. Uśmiechnął się jednak i zobaczyliśmy radość w jego oczach. A moment, kiedy się przytulił...

#7 Ola, 9-letnia dziewczynka z guzem mózgu, uczy się gry na keyboardzie. Do tej pory grała na starym, który jej mama dostała w dzieciństwie. W paczce znalazła nowy. Zanim go rozpakowała, zastanawiała się, co to jest. "Może to drabina?", myślała na głos. Po rozpakowaniu i wielu zachwytach zagrała kolędę "Lulajże Jezuniu".

#8 Mateusz powoli rozpakowuje prezenty. Pierwszy grzechocze. To jego ukochane klocki Lego. "Marzyłem o takich, ale mama zawsze mówiła, że są za drogie. Obiecuję, że nigdy ich nie zniszczę! Bardzo Was lubię za to, co robicie. Jak dorosnę, chcę być taki, jak wy!".

#9 8-letni Oliwer, z dumą przekazując tacie maszynkę do mięsa: "Tata będzie robił najlepsze burgery w mieście!". 

#10 14-letni Kacper do wolontariuszki: "Zrobiłem dwa serca z origami. Jedno dałem mojej dziewczynie, drugie dam Tobie".

Jak jeszcze można pomóc?

Na stronie www.szlachetnapaczka.pl wciąż można pomagać potrzebującym dokonując wpłaty, lub fundując Indeks dzieciom w potrzebie z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI - siostrzanego projektu SZLACHETNEJ PACZKI.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy