Reklama

Matura próbna 2020. Informatyka poziom rozszerzony. Arkusz CKE

Arkusz CKE z informatyki na poziomie rozszerzonym matury próbnej 2020 publikujemy poniżej. Wtorek (07.04) jest przedostatnim dniem publikowania arkuszy matury próbnej przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Pierwsze arkusze CKE udostępniła 2 kwietnia.

Matura próbna 2020. Informatyka poziom rozszerzony - arkusz CKE, część I

Matura próbna 2020. Informatyka poziom rozszerzony - arkusz CKE, część II

 Centralna Komisja Edukacyjna publikuje arkusze matury próbnej 2020 od 2 kwietnia. Początek sesji maturalnej zaplanowano na 4 maja. Jednak czy w związku z epidemią koronawirusa matura 2020 na pewno odbędzie się w planowanym terminie?

Reklama

Na to pytanie odpowiadał w poniedziałek (06.04) szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk. "Bez wątpienia decyzje w tej sprawie będą zapadały w najbliższych dniach. Dzisiaj na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego ten temat był poruszany, minister edukacji będzie ten temat jeszcze referował" - powiedział.

"Na pewno w najbliższych dniach będziemy o tej sprawie informować, czy to będzie tuż przed świętami, czy to będzie tuż po świętach. W tej chwili nie jestem w stanie powiedzieć " - mówił Dworczyk.


Chcesz skutecznie przygotować się do egzaminów? Zobacz, jakie to proste! Wypracowania, opracowania lektur, testy i fiszki znajdziesz na Bryk.pl  oraz na Opracowania.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy