Reklama

Weź udział w konkursie!

Sala z wygodnymi fotelami, w której można zorganizować klub dyskusyjny? Automat z batonikami, który pomoże walczyć z głodem między zajęciami? Projektor, na którym można wyświetlać filmy? Podjazd dla niepełnosprawnych studentów?

Konkurs został rozwiązany! Wyniki sprawdźcie tutaj

Co, twoim zdaniem, przydałoby się na polskich uczelniach? Zapraszamy do udziału w konkursie: wymień 7 rzeczy, które chętnie widziałbyś na Twojej uczelni.

Na zgłoszenia czekamy mailowo: matura@firma.interia.pl Punktujemy kreatywność w doborze formy przekazu.

Najlepsze odpowiedzi oczywiście nagrodzimy. A nagród mamy ponad 100!

5 kurtek

Reklama

10 kamizelek

10 bluz

20 worków na ramię

20 pendrive’ów Leo

20 breloczków Leo

20 kubków

Zanim weźmiesz udział w konkursie, zapoznaj się z REGULAMINEM

Warunkiem koniecznym udziału w Konkursie (pkt 11 Regulaminu) jest umieszczenie w treści przesłanego zgłoszenia następującego oświadczenia:

"Oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem Konkursu „7 rzeczy, które powinny być na Twojej uczelni” i akceptuję jego postanowienia, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, os. Teatralne 9a, w celach przeprowadzenia Konkursu na warunkach określonych w Regulaminie. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem/-am  poinformowany/-a o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania."

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy