Reklama

Matura 2015

Matura 2015: Strona CKE nie działa. Padła?

Jakie pytania pojawiły się na tegorocznym egzaminie maturalnym? Każdy, kto chciał to sprawdzić, mógł natrafić na pewien problem. Nie działa strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Po napisaniu części podstawowej z języka polskiego wszyscy absolwenci chcący zobaczyć arkusze, które rozwiązywali, próbowali wejść na stronę Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. W wyniki tak dużego zainteresowania pojawiły się pewne problemy techniczne. Strona padła najprawdopodobniej z przeciążenia. 

Wchodząc na stronę CKE widzimy komunikat: "Przepraszamy ale serwis cke.edu.pl jest niedostępny z przyczyn technicznych. Prosimy spróbować później". 

CKE wyjaśnia, że przygotowuje się do publikacji arkuszy i przechodzi do wersji strony "light".

Reklama

Zgodnie z harmonogramem dzisiejsze arkusze mają zostać opublikowane około 14:30. Przypominamy, że znajdziecie je także na Interii. Dodatkowo zaprezentujemy Wam dzisiaj proponowane przez naszych ekspertów rozwiązania. 

Uczyłeś się pilnie?! Teraz czas na relaks. Oderwij się od książek i złap oddech przed kolejnym egzaminem! INTERIA wraz z RMF FM i RMF24 rozdają pizze. Szczegóły znajdziesz TUTAJ. 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama