Reklama

Marta Lempart zakażona koronawirusem

Marta Lempart, jedna z liderek Strajku Kobiet, jest zakażona koronawirusem – wynika z informacji potwierdzonych w otoczeniu aktywistki. Jak usłyszeliśmy, czuje się dobrze i jest w domu. Natomiast osoby, które miały z nią styczność w ostatnich dniach przebywają w kwarantannie.

- Tak, potwierdzam, Marta Lempart ma koronawirusa. Przebywa w domu, czuje się dobrze, jesteśmy w stałym kontakcie - mówi Interii osoba z bliskiego otoczenia Strajku Kobiet.

Nieoficjalnie wiadomo, że Lempart wykonała test 14 grudnia. Jego wynik okazał się pozytywny.

Sama Lempart też odniosła się do tej informacji na Twitterze. "I teraz pytanie za 100 punktów - jak bezpieczne są w Polsce dane o stanie zdrowia wszystkich osób poddających się państwowemu testowi na koronawirusa, skoro funkcjonariusze PiS udający dziennikarzy dowolnie je sobie biorą z państwowej bazy? I bez kozery publikują?" - napisała.

Reklama

To reakcja na ujawnienie wyniku jej testu przez TVP Info.

Przypomnijmy, przed kilkoma dniami liderka Strajku Kobiet spotkała się w Brukseli z Donaldem Tuskiem.

Były premier napisał potem w mediach społecznościowych: "Od Marty Lempart usłyszałem w Brukseli ważne słowa: że polskie kobiety nie ustąpią w walce o pełne prawa, o poszanowanie godności każdej osoby, o swobodę decydowania o własnym życiu, o wolność wyboru".

***

Trwa wielka loteria na 20-lecie Interii!

Weź udział i wygraj! Każdego dnia czeka ponad 20 000 złotych - kliknij i sprawdź » 

W tym roku świętujemy swoje 20-lecie i mamy dla Ciebie niespodziankę. Masz szansę wygrać wielką gotówkę już dziś! Zapraszamy do udziału w Multiloterii. Każdego dnia do wygrania minimum 20 000 złotych, a w wybrane dni grudnia nawet 40 000 złotych! Dołącz do tysięcy Internautów biorących udział w grze! Kliknij link: GRAM o duże pieniądze już teraz!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy