Reklama

Loteria szczepionkowa. Rejestracja i pierwsze losowanie miesięczne

Już w środę 4 sierpnia odbędzie się pierwsze losowanie nagród miesięcznych w loterii szczepionkowej. Do wygrania są dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł. Dla chcących wziąć udział w środowym losowaniu zostały więc ostatnie godziny na zarejestrowanie się. Loteria Narodowego Programu Szczepień rozpoczęła się 1 lipca.

Do tej pory w loterii zarejestrowało się ponad 3,3 mln osób. Ponad 6 600 z nich trafiło nagrody natychmiastowe - czyli bony o wartości 200 zł lub 500 zł.

Nagrody o wyższej wartości w loterii szczepionkowej

Cały czas przeprowadzane są także losowania tygodniowe, w których co środę do wygrania jest pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych.

4 sierpnia odbędzie się pierwsze losowanie nagród miesięcznych. Do wygrania są dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł. Ten sam zestaw nagród będzie do wygrania jeszcze dwukrotnie: 8 września oraz 6 października.

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października, do wygrania będą dwie nagrody po 1 000 000 złotych każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

Reklama

Loteria. Gdzie sprawdzić wyniki?

W przypadku nagród natychmiastowych zwycięzcy są informowani o wygranej SMS-em wysłanym przez Totalizator Sportowy.

Informacja o wylosowaniu nagród o większej wartości TS przekazuje telefonicznie.

Wyniki losowań w loterii szczepionkowej są publikowane także na stronie loterii: www.gov.pl/szczepimysie/loteria

Całkowita wartość puli nagród przeznaczonych przez organizatora na wygrane wynosi prawie 22 mln zł. Liczba nagród jest ograniczona i wynosi 52 tys. 796 sztuk.

Loteria szczepionkowa. Jak się zarejestrować?

W loterii szczepionkowej mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciwko COVID-19 i zarejestrowały się w loterii.

Rejestracji można dokonać poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

Czytaj też:

Jak długo żyją Polacy? Główny Urząd Statystyczny opublikował nowy raport

Kogo kleszcze lubią najbardziej? Znaczenie ma nie tylko grupa krwi

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: loteria | loteria szczepionkowa

Reklama

Reklama

Reklama